امار کودک آزاری کودکان زیر ۱۰ سال در کشورمون پیش ازین وجود داشته و در چند ماه گذشته شاهد افزایش تعداد کودکان قربونی زیر ۱۰ سال شده ایم تعدادی از اونا بین همه ما بیشتر شناخته شدن و تصاویر اونا هنوزم در فضای مجازی دست به دست میچرخد ..

آتنا ستایش ملیکا بنیتا و هزاران کودکی که در اثر سهل انگاری و بیشتر به قصد ازار و اذیت از جمع هشتاد و چند میلیون نفرمان کم شدن.

کودک آزاری و آسیب شناسی اون آموزشی

اینک زمان اون رسیده که مسئولین و مردم چاره ای واسه جلوگیری از این مشکل بیاندیشند.

به نظر شخص بنده باید سهم بیشتری به آموزش خونوادها واسه مراقب از دلبندانشان در نظر بگیریم …

کودک آزاری و آسیب شناسی اون آموزشی

در نظر گرفتن کلاسهای آموزشی رایگان به شکل محلی و یا آموزش در پارکا و یا به شکل تک به تک درب منازل کسائی که فرزندان کمتر از ۱۰ سال دارن روشایی موثر هستش. آموزش اینکه در پارکا و کوچها بچه هامون رو بدون مراقب مورد اطمینان که پدر و مادر در درجه اول یا افراد مونث خانوار میباشند تنها نگذرایم . سرویس مدارس مرد واسه فرزندان در نظر نگیریم . اونا رو همراه با طلاهای گرون روونه کوچه و پارک نکنیم تا انگیزه این افراد رو به کمه کم برسانیم.

این نکته رو باید بیشتر از قبل در نظر بگیریم که کودک آزاری در بین آشنایان بیشتر از غریبها دیده میشه . کودک رو به بوسیدن عمو و دایی و دیگر افراد مجبور نکنیم . و بذاریم اگه علاقه ای به این کار نداره اجبارا انجامش نده .اونا رو با عمو و دایی و افرادی که سو گذشته در بین اقوام دارا میباشند تنها نگذاریم چه بسا در بین این افراد به دلیل اعتماد بیشتر از اندازه شما انگیزه کودک آزاری بیشتره.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   کی اف سی و داستان پر فراز و نشیب کلنل ساندرز در راه موفقیت

سهم بعدی واسه اموزش بیشتر از قبل به خانوار واسه جلوگیری از گناهکار شدن افراد خونواده .چه بسا تعداد خیلی از کودک آزاران افراد معتاد و بزهکاران هستن که این آموزشها با دست در دست گذاشتن دولت و جامعه خوب امکان پذیره.

از این گذشته پدر و مادری هستن که خود اقدام به کودک آزاری مینمایند. و قشر کم درآمد و بیبضاعت جامعه رو به خود اختصاص داده ان . و شاهد هستیم که اعتیاد در این قشر بیشتر از بقیه اقشار جامعه دیده میشه و چقدر مظلوم واقع میشه کودکی که پدر و مادر کودک آزار داره.

بنده یکی از عوامل بهبود شرایط کودکان رو فقر زدایی و کاهش اعتیاد با برخوردهای قاطع مردم و مسئولین می دونم و این رو هم می دونم که با کمک مسئولین زیربط امکان پذیره. و آنهم بدون آموزش به افراد محقق نمیشه…

ما همیشه و همه جا پشت به پشت هم واسه دفاع از خاک و ناموس خودمون بوده ایم و ازار کودکانی مثل این همیشه روح همه مارا آزرده کرده و می کنن .و حالا زمان حمایت از کودکان دلبندمانه. و این مسئولیت رو نباید به گردن نهاد و سازمانی بیاندازیم همه ما مسئول هستیم

همه باهم در کنار هم واسه ایرونی بهتر

دسته‌ها: آموزشی